MAIL2FAX

ליהנות מתהליך עבודה משופר עם גישה לשירותי פקס בכל מכשיר, מכל מקום!
preloader
הפכו את תיבת המייל הארגונית למכונת פקס וירטואלית בעזרת שירות ה-Mail2Fax
להסתובב עם מכונת פקס וירטואלית בכיס הקטן

הימים בהם הייתם צריכים לאשר תקציבים לרכישת מכשירי פקס ותחזוקת חומרה הסתיימו. שירות ה- Mail2Fax שלנו מאפשר לכם להגדיר את המשתמשים בארגון שעושים שימוש בשליחת פקסים, קבוצות דומיינים וכללים כדי לשלוח, לשתף, להעביר ולתייג את הפקסים שלכם ללא מאמץ וללא חריגות בתקציב.

אמרו שלום להמתנה ליד מכשיר הפקס ולקוות שלא יהיו תקלות - ברגע שתקבעו את תצורת משתמשי הפקס או קבוצת המשתמשים, כל אחד יכול לשלוח פקסים ישירות מתיבת הדוא"ל שלו באמצעות טקסט או מסמכים בפורמטים כגון, Tiff, PDF, JPeG. כל הפקסים שנשלחים יאוחסנו לנוחיותכם תחת היסטוריית פקסים בממשק הפקסים שלנו, כך שתוכלו למיין לפי מחלקות, תיבות פקס ומשתמשים, כך שתוכלו למצוא את כל נתוני הפקס בממשק יחיד המאפשר שליטה מלאה בנתונים שלכם לפי הצורך.

הפכו את תיבת המייל הארגונית למכונת פקס וירטואלית בעזרת שירות ה-Mail2Fax

יתרונות שימוש בשירות

הפכו תהליכים עסקיים לאוטומטיים וחסכו זמן יקר

תארו לעצמכם עולם שבו יש הפרעה מינימלית של זרימת העבודה של הצוותים שלכם. העולם הזה קרוב אליכם מתמיד כאשר Voicenter דואגת להפוך את אינטראקציות הפקסים שלכם לאוטומטיות.

המשיכו לעבוד עם קבצי המסמכים, עורכי PDF או ישירות דרך ה-CRM שלכם. כל מה שנדרש כדי לשלוח פקס החוצה הוא לחיצה של עכבר. כן, זה באמת כל כך פשוט. אפילו נשלח אליכם למייל אישור שהפקס נשלח בהצלחה.

הפכו תהליכים עסקיים לאוטומטיים וחסכו זמן יקר

עלויות תחזוקה? לא עוד!

נמאס לכם לבזבז זמן ומשאבים יקרים על תחזוקה של מכונת פקס ישנה? אין צורך יותר להטריד את מנהלי הרשת וצוותי IT בבקשות תמיכה, תיקון או אפילו החלפת הדיו (תיבת המייל אינה צורכת דיו או דפים). לכל אחד יכול להיות מכשיר פקס דיגיטלי משלו כל עוד הוא מחובר לאינטרנט. כך שכולם יכולים לשלוח פקסים גם כאשר הם אינם נוכחים במשרד :)

מייל2פקס ללא עלויות אחזקה

הפכו את תיבת הדוא"ל למרכז עסקים!

צריכים לשלוח הודעה דחופה תוך כדי תנועה? היכולת לשלוח הודעות פקס בדואר אלקטרוני הופכת את תיבת הדואר שלכם לכלי עסקי רב עוצמה שניתן לגשת אליו בקלות מכל מכשיר, מכל מקום. פשוט לחצו על "שלח" והנמען או אפילו נמענים מרובים אפילו לא ישימו לב שהפקס הגיע אליהם מהדוא"ל שלכם כשהם ישמעו את הצליל המזמזם המוכר של מכשיר הפקס שעושה את הקסם שלו.

הפכו את תיבת הדוא"ל למרכז עסקים

איך זה עובד?

preloader

ממשק הפקסים שלנו מאפשר להגדיר תבניות פקס עבור כל משתמש או מחלקה עם העיצוב הרלוונטיים לפעילות העסקית.

כל פקס שנשלח מועבר לשרתי הפקס הגלובליים (SFTP) שלנו ומהם הפקס נשלח למספר הפקס של הלקוח, כך שאינכם צריכים לתחזק קווים אנלוגיים יותר - לא משנה היכן תהיו.

כל הפקסים שנשלחו על ידי משתמשים בארגון מאוחסנים בקפידה בהיסטוריית הפקסים שלנו. שם תוכלו ליהנות מהאפשרות להציג, לשתף, להוריד, לשלוח שוב ועוד. אחרי חווית שימוש אחת בממשק לא תרצו לראות יותר את מכשיר הפקס המיושן שלכם שוב.

שליחת פקסים

שליחת פקסים על ידי משתמש דורשת בדיקה ואימות במערכת שלנו במערכת שלנו על ידי הפרמטרים הבאים לפני שתהליך השליחה יאושר ויושלם:

  1. האם כתובת המייל ממנה נשלח הפקס שייכת למשתמש המאושר לשלוח פקסים?
  2. האם המשתמש הוא חלק מקבוצת שולחי פקס המוגדרת במערכת? אם כן, אותה תבנית עיצוב לפקס שהוגדרה מראש תוחל על הפקס שנשלח. אם לא, השאילתות ימשיכו.
  3. איזה שם יוקצה לפקס שהמשתמש שולח?
  4. באיזה "שם של מכשיר פקס דיגיטלי" ישתמש המשתמש?
  5. איזה מספר טלפון מוצג כמספר של המוען במכשיר הפקס של הלקוחות שמקבל את הפקס שלכם?
  6. איזו שפה של הודעות מערכת עבור פקסים שנשלחו תוצג בהודעת הדואר האלקטרוני?
  7. איזו תבנית פקס תשמש?
  8. כמה ניסיונות חוזרים ובאילו מרווחי זמן המערכת תבצע ניסיון שליחה חוזר עבור משתמש זה?
  9. לאן תשלח הודעת האישור? הרצת כל השאילתות הנ"ל תימשך כמה אלפיות השנייה ויש לכם את זה - האימייל נמצא בדרכו למכונת הפקס.

הרצת כל השאילתות הנ"ל תימשך כמה אלפיות השנייה ויש לכם את זה - האימייל נמצא בדרכו למכונת הפקס.

בחרו את מה שמתאים לכם
קליק ואחד מיועצי התקשורת המנוסים שלנו ידגים ללא עלות כיצד תוכלו לשפר תפוקות עסקיות
מוקד בענן
מוקד בענן
מרכזייה חכמה
מרכזייה חכמה
סלולר לעסקים
סלולר לעסקים