Voicenter - IsraelCRM עשרות רבות של ארגונים נהנים משירות מובחר ומותאם אישית

הטמעת מערכת מידע ומרכזיה מורכב לכם ? חברת IsraelCRM עובדים איתנו כבר מעל עשור ומתמחים בהטמעת מרכזיות בענן ומערכות מידע ארגוניות

ISRAEL-CRM, חברת יעוץ ותמיכה טכנולוגית מובילה בישראל, מתמקדת בהצטיינות בתחום ה-CRM עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם Voicenter. השילוב של ידע טכנולוגי רחב עם הפתרונות המתקדמים של Voicenter מאפשר לנו להציע פתרון אינטגרטיבי הכולל הטמעת מערכות CRM מתקדמות, פיתוח וניהול פרויקטים טכנולוגיים, הקמת מרכזיות IP וטלפוניה, פתרונות ענן, שירותי IT, אוטומציות ואינטגרציות חכמות. מגבירים יחד את הערך המוסף ללקוחותינו על ידי יצירת פתרונות תקשורת וניהול מידע מותאמים אישית, המקנים יתרון תחרותי בשוק.

voicenter-IsraelCRM

הצצה לשירותים הנמכרים ביותר

מגוון רחב של כלי אוטומציה ואינטגרציה עבור כל ארגון וכל פעילות עסקית

חיוג בלחיצה

חיוג בלחיצה מאפשר לעובדים שלכם להתקשר אל הלקוחות בצורה פשוטה ויעילה - פשוט לחצו על מספר הטלפון של הלקוח מתוך תיק הלקוח והתחילו לשוחח תוך רגעים ספורים. חיסכון בזמן הוא מרכיב הכרחי לכל ארגון מתקדם ובאמצעות מנגנון זה תוכלו גם למנוע את הטרחה של העובדים בחיוג ידני או טעויות חיוג אשר גוזלות זמן יקר כדי לאפשר לעובדים שלכם חווית שימוש טובה יותר במערכת.

הקפצת תיק לקוח בכל שיחה

באמצעות הקפצת תיק הלקוח לפני כל שיחה, תוכלו להפוך את שירות הלקוחות לאישי יותר, מותאם לקוח המקנה לעובדים שלכם כלים אוטומטיים להגדיל את הסיכויים בלטפל בפניית הלקוח במהירות רבה יותר ולדעת את כל הפרטים עוד לפני שעניתם ללקוח.

הטמעת פרטי השיחה בתיק הלקוח

שירות שליחת פרטי השיחה לתיק הלקוח מאפשרת את היכולת לשמור את כל המידע של ההתקשרות עם הלקוחות במקום אחד. מהיום המנהלים והעובדים יחדיו יכולים להינות ממערכת מידע מתקדמת אף יותר בשילוב אינטגרציה עם מערכת הטלפוניה הארגונית.

יתרונות מובהקים של שיתוף הפעולה שלנו עם IsraelCRM

הטמעה פשוטה

חסכו לכם את הטרחה בכתיבת קוד ופיתוחים מיותרים באמצעות ההטמעה הפשוטה שלנו המבטיחה לכם מעבר חלק ומהיר לפתרון התקשורת העסקי שלנו המותאם בדיוק לצרכים של הארגון שלך.

אוטומציה

הגדירו תהליכי עבודה אוטומטיים אשר יעניקו ללקוחות שלכם שירות חכם ונכון יותר עבורם ומהצד השני אפשרו לעובדים שלכם להתעסק בפניות הרלוונטיות והחשובות באמת.

חיבוריות משנה כללי משחק

על מנת להינות ממוצר ושירות גם בעתיד, Voicenter מבטיחה להמשיך לפתח ולשדרג את שיתוף הפעולה שלה עם חברת IsraelCRM כדי לענות לכל צורך שיעלה מהשטח. אנו מאמינים כי הלקוחות הם הגורם המכריע כשזה נוגע לשדרוגי מערכות ולכן כל הפיתוחים שלנו נוצרו מדרישות שלכם.
IsraelCRMlogo
ISRAEL-CRM היא חברה שמביאה את הטכנולוגיה שלך לרמה אחת מעל כולם. עם צוות מומחים בכל דבר הקשור ל-CRM, תקשורת עסקית ופתרונות ענן, הם יעזרו לך לשמור על העסק שלך משודרג, מאורגן ומחובר. מהטמעת מערכות CRM שתעזור לך להבין טוב יותר את לקוחותיך, דרך הקמת מרכזיות טלפוניות חכמות ועד לבניית תשתיות ענן אמינות - ISRAEL-CRM כאן כדי להפוך את החלק הטכנולוגי של העסק שלך לקל ונגיש יותר. בנוסף, עם יכולות אוטומציה ואינטגרציה מתקדמות, הם מספקים פתרונות שמאפשרים למערכות שונות לדבר זו עם זו בצורה חלקה, ובכך לחסוך לך זמן וכאב ראש. ואם תיתקל בבעיה? צוות התמיכה שלהם תמיד שם כדי להציע פתרונות מהירים ויעילים, כך שתוכל להמשיך ביום העבודה שלך ללא הפרעות.

לפניכם עוד מגוון רחב של אינטגרציות

אנחנו משקיעים בקישוריות עם כמה שיותר מערכות בו זמנית ומאמינים כי כל ארגון הוא עולם ומלואו עם צרכים עסקיים שונים. לכן הטמענו יותר מ50 אינטגרציות עם חברות שונות בארץ ובעולם
Monday - Voicenter Integration
חבר את מערכת Monday עם פתרונות התקשורת לעסקים של Voicenter
Salesforce - Voicenter אינטגרציה
הגדילו את ביצועי המכר בארגון - חברו את Salesforce לפתרון שלנו כדי לנהל תקשורת חכמה יותר עם הלקוחות
Voicenter - Microsoft Dynamics אינטגרציה
שמרו על נתוני הלקוחות שלכם עם פתרון המשלב את אבטחת המידע המתקדמת של Microsoft Dynamics 365 וטכנולוגיית הטלפוניה החדשנית של Voicenter
Zoho - Voicenter integration
העצימו את ה Zoho שלכם עם Voicenter: תובנות שמדברות ישירות אליך
Voicenter - Powerlink - Fireberry אינטגרציה
פתרון מושלם לניהול לקוחות והתקשורת העסקית שלכם
Zendesk- Voicenter integration
אופטימיזציה מלאה לניהול הלקוחות שלכם
Voicenter - כוורת - כוורת אינטגרציה
התממשקות מלאה למערכת שהיא לא רק ניהול לקוחות אלא גם רב ערוצית
מערכת ניהול עסקים באינטגרציה מושלמת למערכת ניהול תקשורת עסקית
מתעניינים במערכת ARBOX ? יש לנו אינטגרציה מצויינת עבורכם
Voicenter - Kala - Kala אינטגרציה
אינטגרציה חכמה לכל לקוחות קאלה - KALA CRM
Freshworks - Voicenter integration
אינטגרציה מושלמת למערכת ניהול IT ולקוחות בארגון
Connector Center - Voicenter
Voicenter - Connector.Center אוטומציה לעסקים
Voicenter - MAKE Integration
אפליקציית תקשורת עסקית ב MAKE - אוטומציה לפתרונות תקשורת
Voicenter - Zapier
Voicenter - Zapier אוטומציה לארגון שלך עם
Voicenter - Google Storage
העלו את הקלטות השיחה שלכם לענן של GOOGLE
Azure - Voicenter Integration
עובדים בסביבת Microsoft? סנכרנו הקלטות שיחה עסקיות לסביבה הטבעית של הארגון
AWS - Voicenter Integration
מחפשים פתרון לאחסון הקלטות? מעל 15 שנות ניסיון שלנו יעזרו לכם להחליט
OKTA - Voicenter Integration
חבר את מערכת Okta עם פתרונות התקשורת לעסקיים של Voicenter
הצטרפו אלינו תוכנית השותפים שלנו
ברגע שעובדים נכון ביחד, אנחנו מעניקים יותר ערך ללקוחות הקצה שלנו. כל לקוח רוצה שספק השירות שלו יהיה ONE STOP SHOP. באמצעות שיתוף הפעולה איתנו , נדע לענות על הצרכים שלהם, יחד.
הצטרף לשוק הגלובלי שלנו לשותפים
שותפים